Ayaklar, eller kadar göz önünde olmadığı için aslında zaman zaman bakımı atlanıyor. Bu durum ise ayakta önceden önlenebilecek sorunların büyüyerek bambaşka boyutlara ulaşmasına yol açıyor. Tam da bu nedenle pedikür işleminin doğru ve hijyenik yapılması oldukça büyük önem taşıyor. Peki pedikür işlemini nasıl hijyenik yapabiliriz?
Geleneksel manikür işleminde el manikür tasında bekletilir ve yumuşayan tırnaklara gerekli işlemler manikür ekipmanları ile yapılır. Peki bu işlem ne kadar hijyenik ve manikür uygulamasının hijyenik hale getirilmesi için nelere dikkat etmek gerekiyor?
Görüp beğendiğimiz ve merak ettiğimiz bir ürünü internet üzerinden sipariş verdikten sonra heyecanla beklemeye başlarız. Ancak çoğu zaman hevesimiz kursağımızda kalır çünkü internetten verilen siparişlerde kargolar çoğu zaman elimize yıpranmış ve kirlenmiş bir şekilde ulaşır. Peki biz bunu nasıl önlüyoruz?
Kimileri geleneksel manikürü tercih ederken kimileri daha modern tarzdaki yöntemlere yöneliyor. Bunların başında da susuz manikür geliyor. Özellikle içinde bulunduğumuz COVID-19 virüs salgını durumu sebebiyle hijyenik bakım daha da önem kazanmış durumda. Peki Solenne Susuz Manikür’ ü diğer manikür uygulamalarından farklı kılan nedir?
Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.

Alışveriş sepeti

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Gİrdiğiniz Kod ile İlgili İndirimi Ödeme Sayfasında Görebilirsiniz