Görüp beğendiğimiz ve merak ettiğimiz bir ürünü internet üzerinden sipariş verdikten sonra heyecanla beklemeye başlarız. Ancak çoğu zaman hevesimiz kursağımızda kalır çünkü internetten verilen siparişlerde kargolar çoğu zaman elimize yıpranmış ve kirlenmiş bir şekilde ulaşır. Bunun nedeni ise kargo firmalarının taşıdıkları ürünlere pek özen göstermemesi olarak verilebilir.

Kargo Firmaları Özensiz

Sosyal medyada farklı kargo firmaları hakkında taşıdıkları kolileri oradan oraya fırlattıkları yönünde haberlerle ve paylaşımlarla karşılaşıyoruz. Aslında kargo firmaları seçimi burada önemli gibi gözükse de hepsinde aynı durum söz konusu. Burada yapılması gereken ise üretici firmaların e-ticaret satışlarında özel bir kargolama yöntemi belirlemesi.

Geleneksel Kargo Süreci

Herhangi bir internet sitesinden verilen siparişlerde ürün kargolanır ve onlarca ele, kirli yüzeye temas eden poşet sonunda tüketiciye ulaşıyor. Ancak ürün poşete ilk konulduğu halinden farklı bir hale bürünmüş, kirli ve paslı bir halde oluyor.

Hijyenik Kargo Süreci

Özellikle içinden geçtiğimiz bu günlerde hijyen büyük önem taşımaktadır. Hijyenik Zincir uygulaması ise tam bu noktada kargo süreçlerini daha hijyenik bir hale dönüştürüyor. Solennemagaza.com’dan siparişini verdiğiniz ürünler sürekli dezenfektan kullanılarak temizlenen makinelerden el değmeden çıkıyor ve size gönderilmeden önce de kargo süreçlerinde yaşanacak olası olumsuzluklara karşı koruyucu bir katmanla kaplanıyor.

Böylece üretimden çıkan ürüne ilk kez siz dokunuyorsunuz. Bu sayede müşteri memnuniyetini artırıyor ve ürünleri web sitesinde gördüğünüz şekliyle sizinle buluşturuyoruz. Özel paketleme için ekstra olarak hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Her bir ürünü sizin için ayrı ayrı özenli bir şekilde paketleyerek kargoluyoruz.