İade Süreci

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

İnternet siparişleriniz ile ilgili iade taleplerinizi websitemiz üzerinden iletebilirsiniz. Bunun için siteye giriş yaptıktan sonra “Siparişlerim” altından iade etmek istediğiniz ürünü seçmeniz gerekmektedir.

İade konusunda destek almak istediğinizde Müşteri Hizmetlerimize 0 212 559 17 25 no’lu numaradan ulaşabilir ya da bize info@beraykozmetik.com email adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edilen hediye ve aksesuarlar da iade ile birlikte gönderilmelidir.

DİKKAT

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutturmamanız durumunda, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • Hediyeler aşağıda bulabileceğiniz açıklamalara göre, sevk irasaliyesiyle birlikte iade edilebilir.

 

Kargo ile iade

  • Ürününüzü iade için hazırlayın:

Nakliye sırasında ürünün zarar görmemesi için ürünü dikkatlice, eğer mümkünse orijinal paketini kullanarak paketleyin.

  • www.solennemagaza.com üzerinden yapılan iadelerde anlaşmalı kargo şirketi ile ücretsiz gönderim yapabileceğinizi hatırlatırız. Kargo şirketi bilgileri sitemizde yer almaktadır.

 

  • İadeniz bize ulaştığında ürün kontrol edilecek ve iade koşullarını sağladığı takdirde kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun şekilde iade işlemleri başlatılacaktır.

 

 

Geri ödeme süresi ve yöntemleri nelerdir?

Geri ödemeniz, iade talebinizin uygun bulunması üzerine kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun olarak 14 (on dört) gün içinde yapılacaktır.

Ürün size ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek ürün şikayetleri ve kusurlu ürünler ile ilgili , Pazartesi- Cuma günleri saat 09.00 ile 18.00 arasında 0 212 559 17 25 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşabilirsiniz. Sorunun kullanıcı kaynaklı olmadığının tespit edilmesi durumunda telafisi yapılacaktır.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.

Alışveriş sepeti

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Gİrdiğiniz Kod ile İlgili İndirimi Ödeme Sayfasında Görebilirsiniz